آقای نوستالژی - مطالب دی 1394

نایب بر حق نوستر آداموس!

دوشنبه 28 دی 1394جا داره تقدیری بکنیم از کارگردان (شاه شمشاد قدان!) و مشاور تاریخدان و بزرگ ایشان (خسرو شیرین دهنان!) و همچنین در حدود 1200 نفر اعم از بازیگران (که به مژگان شکنند قلب همه صف شکنان!) و عوامل شریف و آزاده! سریال معمای شاه که پس از تحمل رنج و مرارت های فراوان و صرف این بودجه هنگفت از جیب من و شما سریالی رو آماده کردند که موجبات انبساط خاطر بخشی از مردم در فضای حقیقی و مجازی رو فراهم آورده!... به هرحال اگرچه به نظر میرسه تلاشها و تحریفهای این دوستان در جهت هرچه بیشتر مخدوش کردن چهره خاندان پهلوی و به خصوص رضاخان که علیرغم همه حماقتهاش میشه گفت خدمات کوچک غیرقابل انکاری هم در این سرزمین داشته! (البته اگر اشاره به خدمات خیلی کوچک! رضاخان از سوی برخی حضرات در حکم محاربه باخدا تفسیر نشود) ناکام مانده اما احتمالا این مسئله چیزی از ارزشهای این گروه کم نمیکنه و این تیم ارزشمند با برگزاری اردوهای درازمدت خود را برای ساخت سریال تاریخی دیگری آماده خواهند کرد!

بنده چند ماه پیش و در حالی که هنوز مراحل ساخت این سریال به پایان نرسیده بود، در این وبلاگ نوشتم که به زودی شاهد پخش سریالی خواهیم بود که در اون کارگردان نه تنها تاریخ، بلکه جغرافیا رو هم تحریف خواهد کرد!... و امروز که پخش این سریال صدای زنده و مرده رو درآورده! ازتون اجازه میخوام که دست به دومین پیشگویی بزرگ! خودم بزنم تا بلکه روح آداموس کبیر در خواب یکی از دوستان آمده و من رو به عنوان نایب برحق خودش انتخاب کنه!... دوستان گرامی! درسته که امروز احتمالا از هر 100 نفری که در اطراف شما هستند 67 نفر این سریال رو اصلا تماشا نمیکنند، و از اون 33 نفری هم که این سریال رو نگاه میکنند 21 نفر برای پیدا کردن اشتباهات جدید و ساختن سوژه طنز و به اشتراک گذاشتن این سوژه در شبکه های اجتماعی اون رو نگاه میکنند و از اون 12 نفر باقیمانده هم 8 نفر اصلا رضایتی از روایت تاریخی و به خصوص دیالوگهای عجیب سریال ندارند و در حین تماشا در زیر لب مشغول ذکر جمله ((آره ارواح عمتون!)) هستند و از اون 4 نفر باقیمانده هم 2 نفر به این علت سریال رو نگاه میکنند که عادت دارند در مقابل تلوزیون خوابشون ببره! اما... چندین و چند ماه بعد و پس از پایان این سریال شما شاهد خواهید بود که طبق نظرسنجی های صدا و سیما میزان رضایت مخاطبین و مردم از این سریال بالای 92 درصد اعلام خواهد شد!... من مرده(زبانم لال!)، شما زنده (خدایی نکرده!)قربانیان توهم

یکشنبه 13 دی 1394داستان درد دلهایی که بسیاری از اطرافیان و همکاران و دوستان حقیقی و بعضا مجازی در طول چند سال گذشته به واسطه اعتماد نابجایی! که به من داشتند با من کردند من رو به این نتیجه میرسونه که اگر هم نه همه اونها، دستکم اغلب این ماجراها بیش و کم شبیه به هم و دارای نقاط مشترک زیادی بوده. اینکه اغلب اونها از جریان ((رابطه)) بین خودشون با شخص یا اشخاص خاصی دلگیر هستند... از میان درد و دلهای تکراری! دوستان و یا خوندن پستهای مختلف در وبلاگها و یا شبکه های اجتماعی اینطور استنباط میشه که متاسفانه اغلب دوستان تصور نابود شدن به واسطه توطئه ای در جریان یک رابطه رو دارند، احساس میکنند در این رابطه به اونچه لیاقتش رو داشتند نرسیدند، درک نشدند، خوبیهاشون توسط اون شخص و یا اشخاص نادیده گرفته شده و به طور کلی احساس ((قربانی)) شدن توسط شخص مورد نظر و به اصطلاح مخاطب و یا مخاطبان خاص! خودشون رو دارند.

اما...


ادامـه مطـلب