آقای نوستالژی - کیه اهل جهنم؟! کی خونه ش تو بهشته؟!!

کیه اهل جهنم؟! کی خونه ش تو بهشته؟!!

سه شنبه 4 اسفند 1394خاطرم میاد که پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 92 یکی از نمایندگان ولی محترم فقیه در اظهار نظری پیغمبرگونه فرموده بودند که هرکس رای ندهد به جهنم میرود! و درست پس از این اظهار نظر بود که مردم فوج فوج به سمت صندوق های رای روانه شدند! تا بلکه از آتش جهنم گریخته و بهشتی شوند. اما متاسفانه نتیجه این هجوم مردم و شمارش آرا کاملا بر خلاف خواسته قلبی ایشان بود و این تشویق به رای دادن، تبدیل به تف سربالا گشته و باعث شد یکی از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان(همون حزب و جناح منحوسی که به جای اینکه گوششون به دهان امام زمان و یارانش باشه، دائما تلفن به دست مشغول خط گرفتن از انگلیس و آمریکاست! و اصولا همیشه نظم دفاعی مملکت رو به هم میریزه و باعث میشه دشمن علاوه بر سانتر از جناحین! از عمق دفاع هم نفوذ کرده و با من و شما تک به تک بشه!!) بر مسند ریاست جمهوری تکیه بزنه...

امروز بنده به عنوان یک برادر کوچکتر به ایشان و سایر افرادی که سعی در نشان دادن راه رستگاری به آحاد ملت رو دارند پیشنهاد میکنم برای جلوگیری از تکرار فاجعه انتخابات پیشین که حقیقتا قلب هر انسان استکبار ستیزی رو در سراسر دنیا به درد آورد! (کما اینکه بنده شاهد بودم قلب پدربزرگ استکبار ستیز یکی از دوستانم که در پرونده استکبارستیزی او تشویق تیم ملی سوئد از پای گیرنده تلویزیونی در دیدار این تیم مقابل تیم ملی انگلستان از سری رقابتهای یورو 2012 دیده میشه! بعد از انتخابات 92 برای ساعاتی درد گرفت!)  اینبار به گفتن اینکه هرکس رای ندهد به جهنم میرود قناعت نکرده و داستان چگونگی استقرار در بهشت و جهنم رو به طور کامل برای مردم تبیین کنند. به این صورت که یک بروشور (یا به قول فرهنگستان یک دفترک!) تدارک دیده و در مقابل نام تک تک کاندیداها بنویسند در صورت رای دادن به این شخص مردم در کدام طبقه از بهشت یا جهنم و با چه شرایطی مستقر خواهند شد. مثلا:

عاقبت رای دادن به فلان نامزد اصولگرا: (استقرار در طبقه ششم بهشت، سکونت در یک باب منزل ویلایی رو به دریا، تخت پنج نفره همراه با چهار حوری مشبه به بانو کریستین استوارت، روزانه پنج بطری ویسکی آمریکایی به همراه کلی چیپس و ماست موسیر! امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت نسل چهارم، همراه با آلات لهو و لعب)       

عاقبت رای دادن به بهمان نامزد اصولگرا: (استقرار در طبقه چهارم بهشت، سکونت در یک واحد آپارتمان دو سال ساخت، تخت چهار نفره همراه با سه حوری مشبه به بانو کیت وینسلت، روزانه سه بطری ودکا اسمیرنوف انگلیسی به همراه مقادیری چیپس و ماست کم چرب معمولی حاوی 3 درصد چربی!، امکان دسترسی به اینترنت نسل سوم، همراه با اندکی آلات لهو و لعب)

عاقبت رای دادن به بیسار نامزد اصلاح طلب: (استقرار در طبقه سوم جهنم، سکونت در یک باب خانه کلنگی بدون سقف، تخت دو نفره همراه با یک حوری نیمه وقت مشبه به بانو مهد اولیا!، روزانه یک بطری عرق سگی ایرانی بدون چیپس و ماست! امکان دسترسی به اینترنت نسل اول ـ فقط شبانه 3 تا 5 با محدودیت دانلود 3 مگ! ـ همراه با ساعتی دو قاشق چایخوری سرب داغ و انواع آلات شکنجه)